Stroje a nástroje, nářadí a příslušenství - www.dvorak-tools.cz
KONTAKT tel: +420 608 150 008

DŘEVO SORTIMENT

 

Kmenové pásové pily

Moderní trend konstrukce se zvláštním důrazem na maximální přesnost a dlouhodobou životnost stroje při minimálních vynaložených nákladech.

Katrové listy na dřevo

Katrové listy na dřevo do katrových a rámových pil, které dělí dřevo specifickým kmitavým pohybem ze strany na stranu.

Rozmítací pilové kotouče

Rozmítací pilové kotouče pro podélné rozřezávání všech druhů dřeva, suchého i mokrého se standardní kvalitou řezné hrany a nižší výškou řezu

Pilové kotouče

Pilové kotouče pro nábytkářský průmysl a pro pilařskou výrobu. Pilové kotouče jsou dodávány vyrovnané, vytužené, rozvedené a naostřené.

Hoblovací nože

Hoblovací nože s jednostranným i oboustranným ostřím do hoblovacích hřídelí a válců pro srovnávací, tloušťkovcí a čtyřstranné frézky a profilové nože do frézovacích hlav.

Frézy kotoučové

frézovací nástroje jsou určeny převážně do spodních frézek, dále do čtyřstranných frézek, okenních center a některých dalších dřevoobráběcích strojů.

Smirek

Brusné pásy, brusné kotouče, samolepící smirky, brusné kotouče lamelové. Brusné houbičky, brusné archy a smirková plátna pro ruční broušení.

Stopkové nástroje

Stopkové frézy na dřevo s pájeným tvrdokovem a s výměnnými břitovými destičkami. Obrábění aglomerovaných materiálů (DTD, LTD, MDF, PDP ad.) a masivního dřeva.

Vrtáky

Vrtací nástroje pro obrábění převážně masivního dřeva a aglomerovaných materiálů v nábytkářském a dřevařském průmyslu.

Přípravky

Kolíkovací šablony, spojovací šablony, šablony na frézování, svěrky, spojovací hroty, kroužky pro vrtání, přítlačné hřebeny, kopírovací pravítka a kroužky a další...

Dřevoobráběcí stroje

Brusky, dlabačky, hoblovky a protahy, frézky, kolíkovačky, kombinované stroje, pily, vrtačky, soustruhy, odsavače pilin a příslušenství.

Elektronářadí

Aku nářadí, vrtačky, pily, frézky, brusky, hoblíky, rozbrušovačky, olepovačky hran, sponkovačky, hřebíkovačky, horkovzdušné pistole a příslušenství.

Spojovací materiál

Vruty hřebíky, kolíky, eurošrouby, konfirmáty, nábytkářské šrouby, spojovací články, imbusové nábytkářské klíče, speciální spojovací a upevňovací šrouby a úchyty.

Laky a tmely

Lepidla, aplikační pistole, montážní pěny, silikony, tmely, laky a lazury, oleje a vosky, ochrany dřeva, přípravky na údržbu dřeva a štětce.

 

Nabízíme široký sortiment výrobců osvědčených značek...


 

Služby

- poradenská služba
- opravy a ostření nástrojů
- školení a servisní činnost
- záruční a pozáruční servis
- předváděcí akce

O nás ++

FIrma působí na trhu již od roku 1991. Strategický důraz firmy je zaměřen na kvalitu a dodržování technologie výrobních norem a dodávek přímo u výrobce.

Sortiment

Nabízíme široký sortiment strojů, k nim nezbytné nástroje, nejrůznější nářadí a veškeré příslušenství renomovaných výrobců a značek. Řežeme brousíme vrtáme...

Kontakt

www.dvorak-tools.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 549 210 600
tel: 549 210 606
Staňkova 33 612 00 BRNO