Stroje a nástroje, nářadí a příslušenství - www.dvorak-tools.cz
KONTAKT tel: +420 608 150 008

KOVO SORTIMENT

 

Řezné, brusné a obráběcí stroje

Pásové pily na kov, pásové pily na kov s vlastním posuvem, stolní brusky na nástroje, pily na dělení trubek, kotoučové pily stolní, univerzální frézky a soustruhy.

Pilové kotouče

Pilové kotouče na kov s různým ozubením a v mnoha průměrech a rozměrech. Vyrobeny z kvalitních materiálů, aby byla zaručena jejich dobrá použitelnost

Řezné pásy

Pilové strojní listy pro strojní rámové pily. Náhradní listy do ručních pil na kov. Široký sortiment zboží v mnoha délkách a rozměrech.

Řezné a brusné kotouče

Brusné kotouče a řezné kotouče pro všechny úhlové brusky. Pro broušení svárů, odhrotování a hrubé broušení odlitků a řezání kovových materiálů.

Frézy kotoučové

Kotoučové frézy i frézy pro drážky. Nabízíme také kvalitní úhlové frézy nebo karbidové frézky kulového tvaru určené pro ojehlování a leštění materiálů.

Soustružnické nože

Soustružnické nože pro soustružení, vrtání a vyvrtávání nejrůznějších materiálů. Rohové, závitové nebo stranové soustružnické nože různých délek a materiálů.

Klíče

Kompletní gola sady pro všestranné použití v garáži i průmyslu. Dále také sady náhradních bitů, klíčů do vrtačky a dalšího příbuzné nářadí.

Vrtáky

Vrtáky a vrtací nástroje do kovu. Vrtáky na kov s válcovou i kuželovou stopkou. Vrtáky s SK plátkem. Prodloužené a speciální vrtáky.

Závitníky

Ruční a strojní sadové závitníky na kov, maticové závitníky na kov, soupravy závitořezných nástrojů na kov a další. Závitníky tradičních i netradičních rozměrů.

Měřidla

Posuvné měřítka, mikrometry, magnetické stojany, stativy, metry, měřítka, pásma, úhelníky, vodováhy, kalibry, koncové měrky a měrky, lupy a úhloměry.

Elektronářadí

Aku nářadí, vrtačky, pily, frézky, úhlové brusky, rozbrušovačky, olepovačky hran, sponkovačky, hřebíkovačky, horkovzdušné pistole a široký sortiment příslušenství.

Spojovací materiál

Šrouby metrické, šrouby do plechu, závitové tyče, nýty, napínáky, matice, podložky, kolíky, a další spojovací materiál, který budete potřebovat.

 

Nabízíme široký sortiment výrobců osvědčených značek...


 

Služby

- poradenská služba
- opravy a ostření nástrojů
- školení a servisní činnost
- záruční a pozáruční servis
- předváděcí akce

O nás ++

FIrma působí na trhu již od roku 1991. Strategický důraz firmy je zaměřen na kvalitu a dodržování technologie výrobních norem a dodávek přímo u výrobce.

Sortiment

Nabízíme široký sortiment strojů, k nim nezbytné nástroje, nejrůznější nářadí a veškeré příslušenství renomovaných výrobců a značek. Řežeme brousíme vrtáme...

Kontakt

www.dvorak-tools.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 549 210 600
tel: 549 210 606
Staňkova 33 612 00 BRNO