Stroje a nástroje, nářadí a příslušenství - www.dvorak-tools.cz
KONTAKT tel: +420 608 150 008

STAVO SORTIMENT

 

Stavební stroje

Míchačky betonu, elektrocentrály, vibrační technika, čistící stroje, svářecí technika, průmyslové vysavače, kompresory a agregáty, stavební výtahy.

Stavební elektronářadí

Míchadla stavebních směsí, bourací kladiva, el. řezačky betonu, rozbrušovací pily, vrtačky, elektrické navijáky, stříkací pistole jiné...

Vrtáky

Vrtáky do zdiva, do betonu. Speciální vrtáky na dlažbu a obklady. Korunkové vrtáky. Vrtáky s uchycením SDS. Diamantové korunkové vykružovače.

Diamantové nástroje

Profesionální diamantové kotouče pro široké použití. Řezání asfaltu, betonu, žuly, mramoru, pískovce a keramiky. Brusné kotouče na beton, pískovec a asfalt.

Ruční nářadí

Řezačky obkladu a dlažeb, vodováhy, stavební latě, lešenářské kozy, stavební kolečka, zednické a tesařské nářadí, sádrokartonářské nářadí.

Ochranné pomůcky

Pracovní oděvy, obuv a rukavice, ochrany dýchacího ústrojí, ochranné přilby, vesty, nákolenky, nářaďové pásy, ochrana zraku a sluchu, bezpečnostní popruhy a pásy.

Spojovací materiál

Stavební hřebíky, nastřelovací hřebíky, závitové tyče, hmoždinky a kotvy. Fasádní hmoždinky, talířové a nattloukací hmoždinky. Naražeče a skoby.

 

Nabízíme široký sortiment výrobců osvědčených značek...


 

Služby

- poradenská služba
- opravy a ostření nástrojů
- školení a servisní činnost
- záruční a pozáruční servis
- předváděcí akce

O nás ++

FIrma působí na trhu již od roku 1991. Strategický důraz firmy je zaměřen na kvalitu a dodržování technologie výrobních norem a dodávek přímo u výrobce.

Sortiment

Nabízíme široký sortiment strojů, k nim nezbytné nástroje, nejrůznější nářadí a veškeré příslušenství renomovaných výrobců a značek. Řežeme brousíme vrtáme...

Kontakt

www.dvorak-tools.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 549 210 600
tel: 549 210 606
Staňkova 33 612 00 BRNO